Menu strony

Rok szkolny 2016/2017

Nasza szkoła

Projekty i programy

Dokumenty

Dla rodziców

Rzecznik praw dziecka

Współpraca

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kategorie artykułów

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1646334
Wycieczka do Kwidzyna PDF Drukuj

W kwietniu uczniowie klasy III c zostali zaproszeni przez Powiślańską Regionalną Agencję Zarządzania Energią w Kwidzynie na bardzo ciekawą lekcję .Tematyka zajęć dotyczyła promowania odnawialnych źródeł energii czyli źródeł wykorzystujących w procesie przetwarzania energię wiatru, promieniowania słonecznego, geotermalną, fal, prądów i pływów morskich, spadku rzek a także energię pozyskiwaną z biomasy, biogazu wysypiskowego, z biogazu powstałego w procesach odprowadzania lub oczyszczania ścieków albo rozkładu składowanych szczątków roślinnych i zwierzęcych. Największe emocje wzbudziły przeprowadzone doświadczenia.
Wycieczkę zorganizowano dzięki zaangażowaniu rodziców, szczególnie pani Adriany Dobrzyńskiej.